گروههای اخبار و اطلاع رساني

نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

کلیدواژه ها

اصفهان، مجری نمایشگاه بزرگ ساختمان در کشور تاجیکستان

اصفهان، مجری نمایشگاه بزرگ ساختمان در کشور تاجیکستان

نخستین نمایشگاه تخصصی جامع صنعت ساختمان ایران در کشور تاجیکستان توسط شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برپا خواهد شد.


به گزارش اداره رسانه و فضای مجازی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که حمایت‌های لازم از سوی سازمان توسعه تجارت ایران، اتاق بازرگانی تاجیکستان و سفارت‌خانه‌های دو کشور را دریافت کرده است، طی روزهای ۱۴ تا ۱۷ اسفندماه امسال در شهر خجند استان سغد کشور تاجیکستان برگزار خواهد شد.
حوزه‌های مختلف مرتبط با صنعت ساختمان مانند آجر و سفال، صنعت سنگ، صنایع معدنی، کاشی و سرامیک، صنایع سرمایشی و گرمایشی (برقی)، صنایع برق، الکترونیک و مخابرات، رنگ و رزین، فولاد و آهن لوله و اتصالات فلزات غیرآهنی، درب و پنجره‌های UPVC، درب‌های ضد سرقت، چینی و سرامیک ساختمان و پیمانکاران ساختمان امکان حضور در این نمایشگاه و ارائه دستاوردهای خود را خواهند داشت.
همچنین صنایعی مانند صنعت سیمان و گچ، تجهیزات حمل و نقل ساختمانی، عایق‌های رطوبتی، حرارتی و صوتی، تکنولوژی جابجایی (نقاله، بالابر، آسانسور، پله برقی)، مهندسین مشاور در زمینه جاده‌سازی، پل‌سـازی، سدسازی و تونل و صنایع دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه (مبلمان، لوستر، موکت و…) می‌توانند با حضور در نمایشگاه، به بررسی بازار بکر کشور تاجیکستان در حوزه‌های ساختمانی بپردازند.
این نمایشگاه در حالی برگزار می‌شود که تاجیکستان نزدیک‌ترین شریک اقتصادی و سیاسی ایران در آسیای میانه به شمار می‌رود و دروازه ورود محصولات و تکنولوژی ایرانی به بازار مصرف آسیای مرکزی به شمار می‌رود. این کشور همچنین نیاز بسیاری به خدمات فنی و مهندسی به ویزه در زمینه ساخت و ساز و توسعه زیرساخت‌ها دارد که سبب می‌شود شرایط مطلوبی برای فعالان حوزه ساختمانی ایران ایجاد شود.
فرصت‌های بسیاری برای سرمایه‌گذاری در کشور تاجیکستان وجود دارد که از آن جمله می‌توان به تولید مصالح ساختمانی و بهداشتی، ارائه خدمات فنی و مهندسی، ساخت و بازسازی مجتمع‌های مسکونی و هتل‌ها، تولید صنایع شیمیایی و تولید مصنوعات چوبی اشاره کرد که سبب می‌شود این کشور به عنوان منطقه‌ای بکر برای سرمایه‌گذاری بهتر شناخته شود.
نخستین نمایشگاه تخصصی جامع صنعت ساختمان ایران در کشور تاجیکستان که توسط شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می‌شود، از ویژگی‌های منحصر به فردی نیز برخوردار است. حضور مقامات بلندپایه دولت تاجیکستان در مراسم افتتاحیه و بازدید از نمایشگاه، نظارت اتاق بازرگانی کشور تاجیکستان بر قراردادهای تجاری منعقد شده در نمایشگاه و برگزاری جلسات تجاری اختصاصی با مسئولان و برخی فعالان اقتصادی کشور تاجیکستان از ویژگی‌های این نمایشگاه به شمار می‌رود.
علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و متقاضیان حضور در این نمایشگاه می‌توانند با شماره تلفن‌های ۰۳۱۳۲۶۱۴۶۱۵ و ۰۲۱۶۶۴۸۹۰۱۲ تماس بگیرند و یا به وب‌سایت www.intexpo.ir مراجعه کنند.

تصاویر مرتبط

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر