گروههای اخبار و اطلاع رساني

نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

کلیدواژه ها

نمایشگاه اصفهان برای فعالان صنعت ساختمان بازار بین‌المللی ایجاد می‌کند

نمایشگاه اصفهان برای فعالان صنعت ساختمان بازار بین‌المللی ایجاد می‌کند

با مشارکت در برپایی نمایشگاه‌های ساختمان کنیا و سیمان امارات

نمایشگاه اصفهان برای فعالان صنعت ساختمان بازار بین‌المللی ایجاد می‌کند

شرکت‌ نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با مشارکت در برپایی نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان آفریقا در کشور کنیا و نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنعت سیمان امارات در دبی، بازارهای بین‌المللی جدیدی برای فعالان صنعت ساختمان کشورمان ایجاد می‌کند.

به گزارش اداره رسانه و فضای مجازی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان افریقا طی روزهای ۱۶ تا ۱۸ آبان‌ماه امسال در کشور کنیا و نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنعت سیمان امارات طی روزهای پنجم تا هشتم آذرماه در شهر دبی برگزار خواهد شد.

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با مدنظر قرار دادن شرایط کنونی اقتصاد جهان، نیاز رو به رشد بازار ساخت و ساز دنیا و پتانسیل بالای شرکت‌های ایرانی در تولید و صادرات انواع تجهیزات و مصالح ساختمانی به ویژه صنعت سیمان و بتن، اقدام به سازماندهی پاویون ملی ایران در این دو نمایشگاه به عنوان معتبرترین نمایشگاه‌های بین‌المللی صنعت ساختمان در خاورمیانه و شمال و شرق آفریقا خواهد کرد.

نگاه به آمار صادرات سه ماه نخست امسال در بازار سیمان که حاکی از افزایش میزان صادرات نسبت به مدت مشابه سال قبل در بازارهای جدید است و همچنین کاهش صادرات ایران به کشور عراق، اهمیت مشارکت هدفمند در این نمایشگاه‌ها را نشان می‌دهد.

بدون‌شک حضور آگاهانه در نمایشگاه صنعت ساختمان کنیا بهترین راه برای ورود به بازار بکر و بالقوه شرق آفریقا و شرکت در نمایشگاه تخصصی صنعت سیمان امارات بهترین فرصت برای ارتقای سهم ایران از سرمایه‌گذاری‌های عظیم حوزه خلیج فارس به ویژه در کشورهای امارات و قطر خواهد بود.

در این راستا شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از تمامی شرکت‌های توانمند در صنعت ساختمان به خصوص صنعت سیمان و بتن جهت حضور در این رویدادها دعوت به عمل می‌آورد.

با توجه به ظرفیت‌های موجود در صنعت سیمان کشور که بسیار بیشتر از نیاز داخلی است، بازاریابی جدید در این صنعت ضروری به نظر می‌رسد و بازار کشورهای آسیای جنوب‌غربی، شرق و شمال افریقا با توجه به میزان فعالیت‌های ساخت و ساز و توسعه زیرساخت‌های عمرانی، جایگزین مناسبی برای صادرات سیمان به‌ شمار می‌روند که قطعا رویدادهای مذکور گامی موثر در جهت نیل به این اهداف خواهد بود.

در این راستا تمامی متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین رزرو غرفه می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۳۱۳۲۶۱۲۵۵۹ و ۰۹۱۲۹۴۷۹۵۶۱ تماس بگیرند.

تصاویر مرتبط

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر